Jak zaregistrovat účet Reago CRM

Registrace účtu je velice jednoduchá a zvládnete ji během několika vteřin.

Registrace účtu

Na webových stránkách www.reagocrm.com/cs/ klikněte na tlačítko "Vyzkoušet zdarma".

Následně budete přesměrováni na podstránku s kontaktním formulářem, který vyplňte a údaje potvrďte kliknutím na tlačítko „Odeslat“.

Poté obdržíte potvrzující e-mail s odkazem, prostřednictvím kterého se prokliknete do nově založeného účtu v aplikaci Reago.

Každý nově registrovaný účet automaticky získá vlastní defaultní workspace. V tomto workspace již můžete pracovat se svými kontakty.

Tarify účtů

Pro otestování a seznámení s funkcemi Reago CRM lze využít tarif Free. Tento tarif je zdarma a je možné v rámci jednoho registrovaného účtu pozvat až 3 uživatele, naimportovat až 1.000 kontaktů, poslat 7.500 e-mailů a 1.000 SMS měsíčně. Při překročení zmíněných limitů, můžete využít vyšší verzi tarifů, které nabízíme.

Na vyšší/nižší verzi tarifu můžete přejít v administraci svého účtu kliknutím na šipku u ikonky Avatara u vašeho účtu a v nabídce kliknete na „Billing and invoices“.

Na další podstránce si vyberete tarif a kliknete na "Contact Us". Následně se vám zobrazí defaultní okno s předvyplněnou zprávou, kterou nám odešlete a my vás následně budeme kontaktovat.